TWARZ

Nasze kobiece twarze..tyle muszę znosić i jeszcze pięknie wyglądać. Pora podarować im trochę luksusu. Zaczynamy id masażu liftingującego twarzy – żegnaj zmęczenie, żegnajcie zmarszczki. Dzięki specjalnym olejkom, które są stosowane podczas zabiegu, ujędrnimy i odżywimy Twoją skórę. Następnie pozostaje relax z idealnie dobraną dla Ciebie maseczką. Voilà…10 lat młodsza!

MASAŻ LIFTINGUJĄCY TWARZY(30min) + MASECZKA(15-20mn) = 70zł/x1 lub 60zł/x5

OCZYSZCZENIE

Uwaga! Czas na oczyszczenie! Wizyta rozpoczyna się od kąpieli saunowej – fińskiej lub infrared, która pozwoli na eliminację z organizmu toksyn i innych zbędnych produktów przemiany materii. Następnie czeka na Ciebie zabieg peelingu całego ciała, w celu usunięcia obumarłego naskórka i zanieczyszczeń z powierzchni skóry. Ten pakiet stanowi detox dla Twojego ciała i pozwoli na przywrócenie w pełni oczyszczonej cery, która będzie jędrniejsza i delikatniejsza. Zaleca się wykonywanie raz w miesiącu.

SAUNA FIŃSKA/INFRARED(45min) + PEELING CAŁEGO CIAŁA(30min) = 70zł

RELAX

Idealny pakiet po ciężkim tygodniu, ponieważ kto w dzisiejszych czasach nie potrzebuje chociaż chwili relaksu? Podczas tej wizyty czeka Cię 30-minutowy masaż relaksacyjny, który rozładuje stres i pozwoli na regeneracje sił. Po tak przyjemnym zabiegu kontynuujesz swój wypoczynek podczas ciepłej kąpieli saunowej – fińskiej lub infrared, przy spokojnej i kojącej muzyce. Pozwól sobie na wypoczynek, od czasu do czasu zasługujesz na chwilę dla siebie.

Pakiet stanowi idealny prezent dla każdego.

SAUNA FIŃSKA/INFRARED(45min) + MASAŻ RELAKSACYJNY (40min) = 65zł/x1 lub 55zł/x5

SPALANIE I UJĘDRNIANIE

Chcesz pozbyć się “pomarańczowej skórki”? Mamy dla Ciebie sposób, jednak musisz być przygotowana na drobne zmiany temperatury. Rozpoczynamy od kąpieli w saunie infrared, to ona pomoże odchudzić i ujędrnić Twoje ciało. Po przyjemnym wygrzewaniu się pora na masaż krio, czyli nic innego jak masaż lodem. Kriostymulacja zadziwiająco wpływa na przywrócenie prawidłowego mikrokrążenia – jego zaburzenie to jedna z przyczyn cellulitu.

Pakiet ten polecany jest jako uzupełnienie  innych zabiegów, np: SPM DIGTAL, co najmniej raz na dwa tygodnie.

SAUNA INFRARED(45min) + MASAŻ KRIO (30min) = 60zł/x1 lub 50zł/x5

ZIMOWY

Zima…jedni lubią drudzy niekoniecznie, pewnie jest, że mało która z Pań przepada za bardzo mroźnymi dniami. Wizyta rozpoczyna się od przyjemnego masażu ciepłymi olejkami, to czas na relaks i wypoczynek. Po tej przyjemności czeka Cię jeszcze bardziej rozgrzewający całościowy okład z borowiny. Wiadomo nie od dziś, że zawijanie ciała z użyciem tego naturalnego torfu poprawia kondycję naszego ciała – ujędrnia skórę, redukuje cellulit a także eliminuje toksyny. Podczas chłodnych zimowych dni pozwól sobie na regenerację i odrobinę ciepła. Jeśli to dla Ciebie za mało, opcjonalnie możesz dobrać saunę – fińską lub infrared, po tej kąpieli na pewno się rozgrzejesz!

MASAŻ RELAKSACYJNY (40min) + OKŁAD CAŁOŚCIOWY BOROWINOWY(50min) = 120zł/x1 lub 100zł/x5

OPCJONALNIE SAUNA – 45min/15zł

SPORTOWY

Czasem nasze mięśnie same proszą o pomoc w regeneracji, dlatego potrzebny im masaż sportowy – intensywny i mocny, ale dopasowany do problemu. Wykonywany dodatkowo masaż krio pomoże poprawić mikrokrążenie i pozbyć się tzn. “zakwasów”. Następnie pozostaje jedynie skorzystać z relaksu w saunie fińskiej lub infrared.

Kiedy dolega Ci jakaś kontuzja, możesz również dobrać do pakietu zabieg kinesiotapingu – kolorowe plastry, które są bardzo doceniane wśród sportowców. Pakiet głównie kierowany do bardzo aktywnych oraz sporotwców.

MASAŻ SPORTOWY(30min) + MASAŻ KRIO(20min) + SAUNA FIŃSKA/INFRARED(45min) = 90zł/x1 lub 75zł/x5

MAKSYMALNE UJĘDRNIANIE

Na ratunek dla naszego brzucha! Słyszałyście o SPM DIGITAL? Niezwykle skuteczny zabieg modelujący i antycellulitowy. Niektóre z Pań efekty widzą już po pierwszej wizycie. Aby połączyć wszystko co najskuteczniejsze, razem z SPM proponujemy klasyczny lód – masaż krio, który doskonale ujędrnia skórę. W celu dopełnienia pakietu brakuje jedynie relaxu w saunie infrared, która jeszcze bardziej spotęguje rezultat antycellulitowy. Z naszego doświadczenia wiemy, że takie połączenie potrafi poradzić sobie z niejedną niechcianą “pomarańczową skórką”.
Kąpiel saunowa nie musi być wykonywana w dniu zabiegu.

SPM DIGITAL BRZUCH, UDA I POŚLADKI(1,5h) + MASAŻ KRIO(20min) + SAUNA INFRARED(45min) = 170zł/x1. 145zł/x5 lub 130zł/x10

DAY-SPA

Podaruj sobie lub bliskim odrobinę przyjemności. Rozpoczynamy odprężająco, czyli od masażu relaksacyjnego. Teraz pora na nawilżenie, odnowę i trochę ciepła, czyli okład borowinowy. Zawijanie ciała tym sposobem ma działanie lecznicze i regenerujące. Podczas tego zabiegu równocześnie wykonywany jest masa liftingujący twarzy specjalnymi olejkami. Nasza twarz również zasługuje na chwilę uwagi. Na sam koniec czeka już tylko kąpiel w saunie fińskiej lub infrared, zadecyduj sama, którą wolisz. Pakiet idealny jako prezent dla każdej z Pań.

MASAŻ RELAKSACYJNY/LECZNICZY(30min) + OKŁAD CAŁOŚCIOWY BOROWINOWY(30min) + MASAŻ TWARZY(20min) + SAUNA FIŃSKA/INFRARED(45min) = 150zł