Nieskutecznie zmagasz się z nadmiernymi kilogramami? Lub z drugiej strony, próbujesz zwiększyć masę ciała? Nie masz pojęcia, jak powinien wyglądać Twój jadłospis? Wymagasz konkretnej diety dostosowanej do dysfunkcj organizmu lub treningów sportowych? Chcesz dowiedzieć się, czym jest zdrowa i zbilansowana dieta, jak zniwelować niedobory składników odżywczych, mineralnych i witamin? Potrzebujesz pomocy w nakierowaniu i wspiercia podczas kuracji odchudzającej?

Jeżeli udzieliłeś chociaż jednej pozytywnej odpowiedzi na powyższe pytania, zapraszamy serdecznie do gabinetu dietetycznego, działającego na terenie Modelarnia Body Spa. Oddaj się w ręce wykwalifikowanego specjalisty, który w profesjonalny sposób pozwoli Ci uporać się z błędnymi nawykami żywieniowymi.

W ramach bezpłatnej konsultacji dietetyk dysponuje czasem 30 minut przy pierwszym spotkaniu i 15 minut przy każdej następnej kontroli. Wizyty prywatne trwają odpowiednio 60 i 30 minut. Pozwalają na lepsze rozpoznanie i analizę problemu oraz przedstawienie dokładnych zaleceń dietetycznych wraz z wyszczególnieniem dotychczas popełnianych w tym zakresie uchyleń.

Pierwsza wizyta w gabinecie dietetycznym wiąże się z dokonaniem pomiarów wzrostu, masy ciała, obwodów oraz analizy składu poszczególnych komponentów ciała (tj. np.: tkanka tłuszczowa, zawartość wody i mięśni, tkanka tłuszczowa trzewna). Pomiary antropometryczne mogą zostać poszerzone zbadaniem wysokości ciśnienia tętniczego krwi. Przeprowadzony zostaje szczegółowy wywiad lekarski i żywieniowy, na podstawie którego dokonuje się oceny sposobu odżywiania, wraz z udzieleniem informacji dotyczących modyfikacji diety i wprowadzenia trwałych zmian nawyków żywieniowych. Klient otrzymuje konkretne, zindywidualizowane w zależności od potrzeb, zalecenia odnośnie wyboru produktów zalecanych i przeciwwskazanych oraz ogólny instruktaż postępowania dietetycznego.

Kolejne konsultacje odbywają się co 2-4 tygodnie, dzięki czemu sprawujemy systematyczną kontrolę progresu wzrostu lub redukcji masy ciała, konkretnych obwodów oraz składowych ciała. Ponadto dietetyk sprawdza poprawność aktualnego sposobu odżywiania klienta i wprowadza niezbędne korekty. Wspólnie omawiane są kwestie dotyczące ewentualnych odchyleń od diety i problemów, z którymi borykał się klient w trakcie jej stosowania. Jest to czas przeznaczony dla klienta, w którym może uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania.

Współpraca z dietetykiem pomoże Ci w ustaleniu zbilansowanego, zdrowego menu, unikając przy tym niedoborów pokarmowych, złego samopoczucia, osłabienia i głodu. Co więcej, gwarantuje wsparcie i troskę o utrzymanie odpowiedniego poziomu motywacji podczas kuracji,.

Proponujemy zamówienie przykładowego, indywidualnie opracowanego planu żywieniowego, który ułatwi wdrożenie w życie nowych zasad diety. Wykupienie pakietu na 3 miesiące udostępni kompleksową opiekę dietetyczną w bardzo korzystnych warunkach cenowych. W jego zakres wliczono pierwszą i 5 wizyt kontrolnych, przykładowe menu 7-dniowe oraz zniżkę na zabiegi modelujące sylwetkę w gabinetach spa i masażu.

Nie zwlekaj i nie pozwól długo czekać swoim marzeniom na ich realizację. Zapraszamy do wspólnego działania, którego celem będzie upragniona piękna sylwetka, zdrowie i przypływ energii